Projektování chlazení a vytápění

Chladicí, popř. klimatizační zařízení vytváří příjemnější prostředí podle individuálního nastavení jedince. Klima v místnosti je ustálené, čisté a dle Vašich představ. I když používání klimatizace má svá pravidla (rozdíl mezi venkovní teplotou a teplotou klimatizované místnosti by neměl být velký) je na každém uživateli jaká teplota prostředí mu vyhovuje. Díky ventilátoru máte místnost v požadované teplotě téměř okamžitě. Filtrační systém zaručuje zbavení se prachových částic a alergenů. Výkon pracovníků v letních měsících není omezován kvůli vysokým teplotám. Součástí naší nabídky jsou také rozvody chladu v administrativních budovách.

Kvalitním návrhem optimálního topného systému můžete snížit náklady již při výstavbě či rekonstrukci nemovitosti, díky úsporám získat peníze na pokrytí provozu domácnosti a hlavně zvýšit komfort a tepelnou pohodu bydlení. Díky bezplatné konzultaci (při objednání projektu) a cenové nabídce nic neriskujete a můžete získat celou řadu důležitých informací pro plánování tepelné efektivity Vašeho bydlení.

Stavíte tedy novostavbu či rekonstruujete dům či byt? Není problém si u nás objednat konzultaci, kde probereme Vaše představy a navrhneme základní koncept vytápění Vašeho objektu. Otopná tělesa nebo podlahové vytápění? Kotel na plyn nebo tepelné čerpadlo? Solární kolektory na ohřev teplé vody? Na všechny tyto dotazy Vám odpovíme a pomůžeme Vám zvolit nejlepší variantu právě pro Váš byt, dům či administrativní budovu.

Máme zkušenosti jak s klasickými otopnými systémy, tak i samozřejmě s alternativními způsoby získávání energií. Jde např. o systémy tepelného čerpadla, solárních kolektorů, krbového výměníku, teplovzdušného vytápění atp. v kombinaci s podlahovým vytápěním.

Máte-li zájem o konzultaci, vypracování nabídky, nebo pouze radu, neváhejte nás kontaktovat.