Projekční činnost v technice prostředí staveb

projektování vytápění

Projektování vytápění

 


Kvalitním návrhem optimálního topného systému můžete snížit náklady již při výstavbě či rekonstrukci nemovitosti, díky úsporám získat peníze na pokrytí provozu domácnosti a hlavně zvýšit komfort a tepelnou pohodu bydlení. Díky bezplatné konzultaci (při objednání projektu) a cenové nabídce nic neriskujete a můžete získat celou řadu důležitých informací pro plánování tepelné efektivity Vašeho bydlení.

Stavíte tedy novostavbu či rekonstruujete dům či byt? Není problém si u nás objednat konzultaci, kde probereme Vaše představy a navrhneme základní koncept vytápění Vašeho objektu. Otopná tělesa nebo podlahové vytápění? Kotel na plyn nebo tepelné čerpadlo? Solární kolektory na ohřev teplé vody? Na všechny tyto dotazy Vám odpovíme a pomůžeme Vám zvolit nejlepší variantu právě pro Váš byt,dům či administrativní budovu.

Máme zkušenosti jak s klasickými otopnými systémy, tak i samozřejmě s alternativními způsoby získávání energií. Jde např. o systémy tepelného čerpadla, solárních kolektorů, krbového výměníku, teplovzdušného vytápění atp. v kombinaci s podlahovým vytápěním.

Máte-li zájem o konzultaci, vypracování nabídky, nebo pouze radu, neváhejte nás kontaktovat zde.

projektování vzduchotechniky

TZB Consult Prague s.r.o.

Ing. Ondřej Žídek, Jaroslava Seiferta 399, 250 65 Líbeznice
tel.: +420 603 325 759, info@tzb-consult.cz
IČ: 248 32 618, DIČ: CZ 248 32 618